#451 2008-06-05 16:08:48

Nathaniel

Gość

Re: Dzień 5

Zamiel przeskoczył przez poręcz łóżka i objął Nataku bardzo mocno.
- Zostaniesz ze mną choćbym mial go zabić, odejdziesz jesli tego będziesz chiał, z własnej woli ale nie dla innego pod przymusem.
Złośc mu przeszła a po policzkach zaczęły plynąc łzy. Skrzydał zostały wypuszczone i teraz odbijały delikatnie światło.

 

#452 2008-06-05 16:17:18

Nataku

Administrator

Skąd: Hades
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 711
Zainteresowania: sex XD
O mnie: I'm pink pig!
Ranga: niby uczeń
WWW

Re: Dzień 5

Chłopak wtulił sie mocno -  a...ale  wolno mi uciec?? Boje się Zamiel -  trzymał go kurczowo


***
Can I break away
push me away, make me fall,
just to see another side of me,
push me away you can see,
what I see, the other side of me

Offline

 

#453 2008-06-05 16:29:25

Nathaniel

Gość

Re: Dzień 5

- Ja tez Nataku, ale nie pozwolę by ktokolwiek cie dotykał, krzywdził poniżał. - otarł łzy o jego łosy i przytulil mocno. Przechylił się tak by połozyli się i prawie na miejscu zasnął.

 

#454 2008-06-05 18:30:02

Mictlan

Moderator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 144

Re: Dzień 5

Był na to przygotowany. Właściwie do tego dążył. Smak był... dziwny. Skrzywił się lekko połykając wszystko. Palcem starł kropelkę z kącika ust i zaraz po tym zlizał ją.
Przeciągnął się jak kot i wyciągnął wzdłuż ciała Zemiela.
-Czy... było ci dobrze? - zapytał nieśmiało szepcząc mu do ucha i splatając swoją dłoń z jego dłonią. Przytulił sie całym ciałem.

Offline

 

#455 2008-06-05 19:04:27

Nataku

Administrator

Skąd: Hades
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 711
Zainteresowania: sex XD
O mnie: I'm pink pig!
Ranga: niby uczeń
WWW

Re: Dzień 5

Nataku tulił się do chłopaka  nie spał długo tylko płakał, bardzo chciał uciec i zostać z Zamielem ale to by było ryzykowne...
Jakby jego pan sie zorientował napewno  by go znaleźli i musiał by wrócic do swojego pana który zapewne ukarał by go...
Nataku na myśl o tym że bedzie musiał do niego wrócić  posmutniał ... dręczyło go tp całą noc i nie mógł zasnąć


***
Can I break away
push me away, make me fall,
just to see another side of me,
push me away you can see,
what I see, the other side of me

Offline

 

#456 2008-06-06 12:20:11

Nathaniel

Gość

Re: Dzień 5

<Zemiel>
- Było przyjemnie, nie wiedziałem że jesteś taki odważny. - pocałował go czule po czym delikatnie pogładził go włosach.
- Odpocznijmy chwilę bo mnie wykończyłeś demonku.


<Zamiel>
Spał nie świadom co dziejej się z chłopakiem. był wyjątkowo zmeczony.

 

#457 2008-06-06 13:44:56

Mictlan

Moderator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 144

Re: Dzień 5

-Nie jestem "demonkiem" - uśmiechnął się lekko i ułożył wygodniej. To miejsce między barkiem a szyją wyglądało na wygodne. I takie było w istocie.
On co prawda nie... dotarł do "końca"... ale tak było dobrze. Z Zemielem. I ten smak... dlaczego nie robi się tego cały czas?

Offline

 

#458 2008-06-06 19:36:52

Nataku

Administrator

Skąd: Hades
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 711
Zainteresowania: sex XD
O mnie: I'm pink pig!
Ranga: niby uczeń
WWW

Re: Dzień 5

Nataku nie spał całą noc lezał wtulony w demona i  pustym wzrokiem wpatrywał się  w sufit....
widac było po nim że jest wykończony i zmęczony ale  przez te wszysdkie mysli nie mógł się uspokoić... tyle  się wydarzyło przez ten dzień... i  ta myśl że kiedyś bedzoie musiał  to stracić... stracić Zamiela i wrócić do szarej rzeczywistości i rutyny....


( ej kiedy nowy dzień robimy???)


***
Can I break away
push me away, make me fall,
just to see another side of me,
push me away you can see,
what I see, the other side of me

Offline

 

#459 2008-06-10 12:15:11

Nathaniel

Gość

Re: Dzień 5

<Zemiel>

Wszystko wydawało się piękne, cały ten świat był piękny odkąd Olivier był przy nim. Przytulił go delikatnie.
- Olivier co dalej? Proponuje abyśmy na zawsze zaszyli się gdzies tutaj.Nie chce cię stracić. - wyszeptał w jego włosy.
Naprawde się bał że jeśli ojciec Oliviera dowie się o nich wtedy to wszystko pryśnie.


<Zamiel>
Zamiel chrapał okropnie, a swoją zwalist a postacią obioł szczelnie Nataku.
- mteż cie kocham...- wypowiedział przez sen i wolna ręka zaczał gładzic plecy męzczyzny.-boli? zapytał w powietrze nieprzytomnym wzrokiem.

 

#460 2008-06-11 11:36:33

Mictlan

Moderator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 144

Re: Dzień 5

-Czemu miałbyś mnie stracić? - zapytał, leniwie sunąc palcem po torsie Zemiela - Dlaczego miałbyś mnie stracić, gdybyśmy byli... gdzies indziej? - zmarszczył nieco brwi - Czy to wazne gdzie jestesmy...?

Offline

 

#461 2008-06-24 10:55:51

Mictlan

Moderator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 144

Re: Dzień 5

-Zjadłbym coś - stwierdził nieco zdziwiony. Nawet nie zdawał sobie sprawy jaki jest głodny. Pomijając oczywiście... nieważne.Jakby na potwierdzenie jego słów zaburczało mu w brzuchu - Tak, zdecydowanie coś bym zjadł.
Ociągając się, z westchnieniem, podniósł się do pozycji siedzącej. Teraz problemem był jego stan. Kiedyś czytał, że nalezy myśleć o czymś okropnym, ciekawe czy się uda...
W każdym razie nie może pozwolić, żeby Zemiel cokolwiek zauważył.
Głupi. Przecież starając się nie zwracać na siebie uwagi, na pewno ją na siebie zwróci.
Wstał jak gdyby nigdy nic.
-Idziemy? - wyciągnął rękę w stronę Demona.

Offline

 

#462 2008-07-11 14:33:25

Mictlan

Moderator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 144

Re: Dzień 5

-Wszystko jedno co - wzruszył ramionami i przyjął ofiarowaną przez Demona dłoń - Po prostu jestem głodny... - na powtwierdzenie tych słów zaburczało mu w brzuchu.
Ciekawe co ojciec teraz robi?

Offline

 

#463 2008-07-15 13:07:32

Mictlan

Moderator

Skąd: Opole
Zarejestrowany: 2008-04-16
Posty: 144

Re: Dzień 5

-......................- nagle przestał być głodny. Ciekawe dlaczego... - Wiesz... nagle przeszła mi ochota na... jedzenie - odrzuciło go. Po prostu - Mogę się położyć?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ewf-e-fed.pun.pl www.malazempire.pun.pl www.dragons5.pun.pl www.predator.pun.pl www.minesite.pun.pl